Atsauksmes

Tā mums gājis...


Atsauksmes publicētas no mūsu projekta viesu grāmatas...

Vita Baļčunaite (vadītāja 2012., 2013., 2014., 2015.g.)

Man patiesi grūti vārdos izteikt sajūtas, kuras uzbūra "Manas Brīvdienas", nebiju nojautusi, ka tik īsā laikā ir iespējams tik ļoti pieķerties. Paldies par sildošajām un košajām brīvdienām! Esmu pārliecināta, ka šai laikā projekta ietvaros radītās pozitīvās emocijas ir izveidojušas šo pasauli vēl saulaināku un gaišāku! Nejaušību nav un jaušības radām mēs paši! Uz tikšanos arī šajā gadā!

Valters Frīdenbergs (vadītājs 2012., 2013., 2014., 2015.g.)

Šajās pavadītajās dienās projektā nokļuvu tēta lomā vairākiem desmitiem bērnu un liels paldies Jums, bērni, ka bijāt vienkārši fantastiski. Jūsu talants ir netsmeļams katram savā jomā! Ceru, ka ogad "saviem" bērniem varēšu dot vēl vairāk kā pērn! Tiekamies! Un godīgi saku - mīlu Jūs visus!

Madara Celma (vokālā pasniedzēja un projekta "mamma")

Dzīvē gadās notikumi, kuri izmaina gandrīz visu līdz šim ierasto, liek paraudzīties uz pasauli, lietām un galvenais cilvēkiem pavisam citādi! "Brīvdienas" ir mans lielais, mīļais piedzīvojums, kurš pārvērtis mani tik ļoti, ļoti. Paldies visai radošajai komandai - cilvēkiem, kurus nu jau caucu par saviem draugiem! Mana pasaulīte ir kļuvusi daudz gaišāka. Paldies visiem dalībniekiem, no Jums esmu saņēmusi tik daudz mīļuma. Ceru uz tikšanos nākamajos gados!

Ivetta Jakovļeva (horeogrāfe un projekta režisore)

Paldies "Manas Brīvdienas" par fantastiskajiem draugiem, neaizmirstamajām sajūtām un pozitīvo emociju lādiņu turpmākajai dzīvei! Priecājos par katru ar Jums pavadīto minūti!

Liene Grava (projekta horeogrāfe)

"Manas brīvdienas" bija emocionāli visskaistākās un bagātākās nedēļas šajā vasarā! Esmu ļoti laimīga, ka iepazinu tik daudz radošu, talantīgu un dzīvespriecīgu jauniešu. Man bija neizsakāmi liels prieks kopā ar Jums strādāt. Liels, liels paldies Jums visiem! Šīs nedēļas nekad neaizmirsīšu. Paldies par emocijām!

Elizabete Sināte (dalībniece)

Šis bija viforšākais projekts, kurā esmu bijusi! Paldies projekta "mammām" Dacei un Madarai, jaukajai Vitai, mīļajai Lienei, muzikālajam Valteram un visiem pārējajiem! Nākošajā gadā arī braukšu! Man ļoti, ļoti patika visi pasniedzēji un dalībnieki! Šeit bija super daudz piedzīvojumu!

Laura Vorpa (dalībniece)

Man šis projekts visu laiku paliks atmiņā un ļoti dziļi sirsniņā! Es Jūs visu mīlu un stipri samīļoju! Šī viennozīmīgi bija pati labākā nedēļa vasarā!

Elīza Marta Stangaine (dalībniece)

Šis bija ideāls projekts! Ja nebūtu bijušas "Manas Brīvdienas" mana vasara būtu vienkārši neizdevusies. Šīs dienas man ļoti pietrūks. Te visi ir tik ļoti mīļi, jauki, pozitīvi un draudzīgi un lieliski visās nozīmēs! Paldies visiem cilvēciņiem, kas bija šajā nedēļā kopā ar mums! Zinu, ka visu gadu atcerēšos šo projektu ar mizlīgu pozitīvismu. Jau gaidu nākamo vasaru, lai sagaidītu jaunu pozitīvisma devu.

Kristaps Turļuks(dalībnieks)

Viss bija forši un jautri! Ideāla kompānija! Paldies skolotājiem un organizatoriem! Pierakstiet mani nākamgad! Jūs man pietrūksiet!

Megija Petinene (dalībniece)

Šis projekts bija kaut kas ļoti, ļoti īpašs. Mans liels prieks, ka šeit varēju būt. Tik pozitīvas emocijas, daudz draugu, dziesmas, dejas, ai, kā man tas viss pietrūks. Rezervēju vietu nākamajam gadam!

 

2011. gada atskats -

 

Kristaps Tālbergs:

Uhh...šajā nedēļā daudz piedzīvojumu! Izrādās, ka vēl neesmu tik vecs, lai neatrastu kopīgu valodu ar dalībniekiem. Gāja turbo raibi un pats svarīgākais ir sasniegts - laimīgi bērni ar daudz gaišām atmiņām.

Liene Bērziņa:

Projekts? Nē! Tās bija arī manas brīvdienas! Tas bija piedzīvojums, tās bija emocijas, tas bija prieks un gandarījums! Tas bija fantastiski pavadīts laiks!

Māris Olte:

Prieks, ka uzaicinājāt, tas ir riktīgi patīkami!

Maija Doveika:

Paldies Jums par šo brīnišķīgi pavadīto laiku! Visi un īpaši tie, kuri paši to kāro, tiekat gaidīti aktieros!

Aigars Grāvers:

Vienkārši - skaista vieta un skaisti bērni!

Aija Strazdiņa:

Kā es gribētu, lai tās būtu arī "Manas brīvdienas"! Baudiet vasaru un turpiniet iesāktos foršumus!

Nikolajs Puzikovs:

Mīļie! Dziediet, dejojiet, mīliet, lēkājiet, spēlējiet, priecājieties! Esiet laimīgi! Lai dzīve Jums visiem izdodas! Prieks kopā būt! Dievs Tevi mīl!

Sintija Antone:

Man ir tik neizsakām liels prieks, ka tiku uz šo projektu. Superīgi aizvadītas 6 dienas, pa šo laiku ieguvu ļoti labus draugus, kā arī pavadīju laiku kopā ar superīgajiem vadītājiem. Noteikti braukšu arī nākošajā vasarā!

Adrija Žagare:

Šeit pavadītās dienas bija neaizmirstamas. Šis projekts man paliks vienmēr atmiņā. Šis piedzīvojums bija vislabākais, šeit es sajutos kā es! Nākošgad gribētu atkal šeit būt! Paldies.

Dārta Mendziņa:

Sešas smieklu pilnas, jautrības un mūzikas piepildītas dienas! Ko vēl var vēlēties? "Manas brīvdienas" bija kolosāls laika moments manā vasarā.

Patriks Briķis:

Foršākās 6 dienas visā galaktikā! Ideālas "Manas brīvdienas"

Elvita Jurjāne:

Labākais projekts, kurā esmu bijusi. Ļoti labi pavadīts laiks, daudz jauni draugi, tiešām viss ko var vēlēties! Es domāju, ka nekad neaizmirsīšu "Manas brīvdienas"

Elza Elizabete Vanaga:

Nepārspējamas sajūtas, prieks, jautrība un superīgas dienas! Vispār es nemaz negribu braukt mājās. Paldies par jauko projektu!

Undīne Marta Zirne:

Šīs šeit pavadītās dienas bija pašas labākās! Cerams, ka jākošajā gadā arī būs šis projekts.

Aleksa Luīze Agriņa:

Šis ir bija ideāls projekts, ko katrs var vēlēties, jo te bija interesanti, forši un kolosāli. Te bija ļoti forši cilvēki. Nākošgad noteikti braukšu atkal. Paldies!

Elizabete Fedčenko:

Šis projekts ir vislabākais. Dažreiz es sēdēju un domāju, vai tas gadījumā nav sapnis. Es ieguvu daudz jaunus draugus. Arī nākamgad ceru būt šeit! Man ļoti patika!

Luīze Beatrise Litiņa:

Bija ļoti jauki! Visas dziesmas, jautrība, smiekli, foršie cilvēki, paldies par perfekti pavadīto nedēļu.

Evita Jurča:

Šeit ir ļoti interesanti. Man ļoti patika, pat pārāk, jauni un ļoti, ļoti labi draugi un paši labākie vadītāji un arī atmiņas.

Megija Petinena:

Paldies par šo projektu, šeit es ieguvu neaizmirstamus brīžus, jaunu un ļoti mīļus draugus, iemazinos ar daudziem interesantiem viesiem un nosvinēju vislabāko dzimšanas dienu. Cepuri nost vadītājiem par aktivitātēm, jautrajiem brīšiem. Nākamgad es noteikti braukšu.

Aksels Ķirsons:

Paldies, šeit bija tik forši. Satiku labus draugus. "Manas brīvdienas" ir pašas labākās.

Liene Laura Draško:

Paldies par šo jauko projektu. Man šis šāda veida projekts bija pirmais un es varu teikt, ka tas bija vienkārši super! Forši un ļoti labi bija tas, ka es varēju iepazīt kolosālus vadītājus. Es uz mūžu atcerēšos šīs dienas, cerams, ka tiksimies vēlreiz!