Jaunumi

Antra Stafecka ar savu izveidotu komandu aicina kopīgās brīvdienās!


Antra Stafecka kopā ar saviem draugiem un kolēģiem dosies piedzīvojumiem bagātās brīvdienās un aicina tās pavadīt kopā - lietderīgi, aizraujoši un interesanti!

Projekts, kur satiekas, gaidīts būs ikviens!

 

Projekta „Manas brīvdienas” mērķis ir radīt iespēju Latvijas bērniem un jauniešiem saturīgi pavadīt brīvdienas, dodot iespēju jaunatnei atpūsties, izklaidēties, gūt jaunus iespaidus un emocijas izglītojošās, izklaidējošās un praktiskās nodarbībās. Uz projektu dodas arī ārzemju latviešu bērni no Norvēģijas un citām valstīm.

Dalībniekus sagaida ne vien īpaša programma, bet ikvienam būs iespēja satikties un iepazīties ar Baibas draugiem - māksliniekiem un radošās nozares personībām.

 

 

Atskats uz projekta pirmo norises gadu, pirms deviņiem gadiem...

piedzīvotais 2011. gadā -

Pirmās „Manas brīvdienas” vadīja LNT personības Liene Bērziņa (Zostiņa)  un Kristaps Tālbergs.

Kopā tika piedzīvots ļoti, ļoti daudz! Projektā piedalījās bērni un jaunieši no visiem Latvijas novadiem – kurzemes, vidzemes, zemgales un Latgales, pērn uz piedzīvojumu „Manas brīvdienas” devās pat no Norvēģijas! Visi kopā devāmies pārgājienos un ekskursijās, tostarp apmeklējām  Latvijas Neatkarīgo Televīziju, ieskatījāmies raidījumu tapšanas aizkulisēs, dziedājām un dejojām, gavilējām un svinējām! Mācījāmies viens no otra, pavadījām burvīgu pēcpusdienu ar radio personībām, tikāmies ar īpašajiem viesiem – aktrisi Maiju Doveiku (TV3 „UgunsGrēks” Elizabete), kopā ar dabas draugu Māri Olti zvejojām, devāmies pārgājienos un pat ekspedīcijās, L.Reinika režisore Aija Strazdiņa atklāja savus paveiktos darbus un nedarbus, pavadījām muzikālas tikšanās reizes ar dziedātājiem Nikolaju Puzikovu, Arvīdu Berķi un Aigaru Grāveru, tās ir vārdos neaprakstāmas emocijas un nezūdošas atmiņas...ko grūti aprakstīt...tas ir jāpiedzīvo un jāsajūt ikvienam un Jums tāda iespēja ir...piesakieties 2012.gada piedzīvojumam "Manas brīvdienas" un vienkārši iegūstiet pozitīvu emociju lādiņu visam gadam!