Jaunumi

Dārta Daneviča ar savu izveidotu komandu aicina kopīgās brīvdienās!


Dārta Daneviča kopā ar saviem draugiem un kolēģiem dosies pavadīt kārtīgu vasaras nedēļu - kārtīgās brīvdienās un aicina Latvijas jaunatni tās pavadīt kopā – lietderīgi, aizraujoši un interesanti!

Projekta „Manas brīvdienas” mērķis ir radīt iespēju Latvijas bērniem un jauniešiem saturīgi pavadīt brīvdienas, dodot iespēju jaunatnei atpūsties, izklaidēties, gūt jaunus iespaidus un emocijas izglītojošās, izklaidējošās un praktiskās nodarbībās, ne velti uz projektu ceļo bērni pat no Norvēģijas un citām valstīm.

Dalībniekus sagaidīs ne vien īpaša programma, bet ikvienam būs iespēja satikties un sadraudzēties ar Dārtas draugiem - populāriem un iemīļotiem aktieriem un seriālu zvaigznēm u.c. personībām.

 

 

Atskats uz projekta pirmo norises gadu.

piedzīvotais 2011. gadā -

Pirmās „Manas brīvdienas” vadīja TV personības Liene Bērziņa un Kristaps Tālbergs.

Kopā tika piedzīvots ļoti, ļoti daudz! Projektā piedalījās bērni un jaunieši no visiem Latvijas novadiem – kurzemes, vidzemes, zemgales un Latgales, pērn uz piedzīvojumu „Manas brīvdienas” devās pat no Norvēģijas! Visi kopā devāmies pārgājienos un ekskursijās, tostarp apmeklējām  Latvijas Neatkarīgo Televīziju, ieskatījāmies raidījumu tapšanas aizkulisēs, dziedājām un dejojām, gavilējām un svinējām! Mācījāmies viens no otra, pavadījām burvīgu pēcpusdienu ar radio personībām, tikāmies ar īpašajiem viesiem – aktrisi Maiju Doveiku (TV3 „UgunsGrēks” Elizabete), kopā ar dabas draugu Māri Olti zvejojām, devāmies pārgājienos un pat ekspedīcijās, L.Reinika režisore Aija Strazdiņa atklāja savus paveiktos darbus un nedarbus, pavadījām muzikālas tikšanās reizes ar dziedātājiem Nikolaju Puzikovu, Arvīdu Berķi un Aigaru Grāveru, tās ir vārdos neaprakstāmas emocijas un nezūdošas atmiņas...ko grūti aprakstīt...tas ir jāpiedzīvo un jāsajūt ikvienam un Jums tāda iespēja ir...piesakieties 2012.gada piedzīvojumam "Manas brīvdienas" un vienkārši iegūstiet pozitīvu emociju lādiņu visam gadam!