Programma

MANAS BRĪVDIENAS 2020


 

Visas nedēļas garumā kopā aizvadīsim -

1. rīta vingrošanas, kuru laikā ne tikai atmostas organisms, bet arī labais garastāvoklis, tas viss veiksmīgai dienai horeogrāfes Lienes Gravas vadībā,

2. individuālās un grupu nodarbības, kurās apgūsim jaunas iemaņas un gatavosimies noslēguma pasākumam, kurš notiks 5.07 kempingā "Raganas slota", kad dalīsimies ar vecākiem, ko pa šo nedēļu esam sastrādājuši.

3. draudzības apļus - par tradīciju un bērniem ļoti iemīļotu nodarbi kļuvusi šī aktivitāte, kad kopā gan smejamies, gan raudam no prieka, gan saliedējamies un mācamies darboties komandā,

4. meistarklases,

5. tikšanās ar noslēpumainajiem viesiem, dažādiem izklaides industrijas pārstāvjiem

6. horeogrāfijas stundas,

7. vokālās nodarbības,

9. vakara pastaigas, spēles, atrakcijas un konkursi.

 

Gaidāmas arī citas brīnišķīgas un aizraujošaas un pārsteigumiem pilnas tikšanās, par tradīciju kļuvusi nospēlumaino viesu viesošanās un intriga par to saglabājas visas nedēļas garumā. Iepriekšējos gados esam tikušies gan ar Intaru Busuli, gan Māru Upmani - Holšteinu, Maiju Doveiku, Māri Olti un daudzām citām personībām, dalībniekiem šis projekts ir kļuvis par tradīciju un tie turpina to apmeklēt no gada uz gadu un projekta radošā komanda pateicas par uzticību un arī turpmāk gādās, lai MANAS BRĪVDIENAS, būtu neaizmirstamas!

 

Galvenais projekta uzdevums ir atklāt jaunus talantus saglabāsies arī šogad, jo tas ir projekta uzdevums, atklāt jaunus talantus un pilnveidot jau esošos, tāpat būs arī sporta aktivitātes, rīta rosmes, ekskursijas, radošās nodarbības, tikšanās ar īpašajiem viesiem, tas būs atkal viens varens piedzīvojums, izbaudīsim visu ko sniedz un piedāvā Ventspils pilsēta.

 

 

 

Piesakies un uzzini visus aizraujošos stāstus, iegūstiet jaunus draugus, baudi piedzīvojumus par kuriem dzirdēt gribēs visi!

 

 

 

PIETEIKŠANĀS LĪDZ 21.JŪNIJAM! VIETU SKAITS IEROBEŽOTS! NENOKAVĒ!

Dalības maksa 320.00 eiro. (pirmā iemaksa 50 eiro apmērā līdz 1.jūnijam, otrā dalības maksas daļa pirmajā projekta dienā)

 

UZMANĪBU!

Ja pieteikuma apstiprinājumu nesaņemiet 10 darba dienu laikā, lūdzu zvaniet - 29131458