Programma

MANAS BRĪVDIENAS 2018


Šī gada teātris un improvizācijas māksla.

 

Visas nedēļas garumā kopā aizvadīsim -

1. rīta vingrošanas, kuru laikā ne tikai atmostas organisms, bet arī labais garastāvoklis, tas viss veiksmīgai dienai horeogrāfes Lienes Gravas vadībā,

2. individuālās un grupu nodarbības, kurās apgūsim jaunas iemaņas un gatavosimies noslēguma pasākumam, kas šogad būs divas reizes, pirmais uzvedums būs 14.07 Zvejnieksvētku ietvaros, kad priecēsim ar dienas programmu, bet vakara daļā grandiozi un tā kā vēl nekad nosvinēsim projekta noslēgumu un 15.07 mūsu sagatavotos priekšnesumus rādīsim arī vecākiem!

3. draudzības apļus - par tradīciju un bērniem ļoti iemīļotu nodarbi kļuvusi šī aktivitāte, kad kopā gan smejamies, gan raudam no prieka, gan saliedējamies un mācamies darboties komandā,

4. meistarklases,

5. tikšanās ar noslēpumainajiem viesiem, dažādiem šovbiznesa pārstāvjiem

6. horeogrāfijas stundas,

7. vokālās nodarbības,

9. vakara pastaigas, spēles, atrakcijas un konkursi.

 

Gaidāmas arī citas brīnišķīgas un aizraujošaas un pārsteigumiem pilnas tikšanās, par tradīciju kļuvusi nospēlumaino viesu viesošanās un intriga par to saglabājas visas nedēļas garumā. Iepriekšējos gados esam tikušies gan ar Intaru Busuli, gan Māru Upmani - Holšteinu, Māri Olti un daudzām citām personībām, dalībniekiem šis projekts ir kļuvis par tradīciju un tie turpina to apmeklēt no gada uz gadu un projekta radošā komanda pateicas par uzticību un arī turpmāk gādās, lai MANAS BRĪVDIENAS, būtu neaizmirstamas!

 

 

Galvenais projekta uzdevums ir atklāt jaunus talantus saglabāsies arī šogad, jo tas ir projekta uzdevums, atklāt jaunus talantus un pilnveidot jau esošos, tāpat būs arī sporta aktivitātes, rīta rosmes, ekskursijas, radošās nodarbības, tikšanās ar īpašajiem viesiem, tas būs atkal viens varens piedzīvojums, izbaudīsim visu ko sniedz un piedāvā Engure.

 

 

 

Piesakies un uzzini visus aizraujošos stāstus, iegūstiet jaunus draugus, baudi piedzīvojumus par kuriem dzirdēt gribēs visi!

 

 

 

PIETEIKŠANĀS LĪDZ 1.JŪLIJAM! VIETU SKAITS IEROBEŽOTS! NENOKAVĒ!

Dalības maksa 260.00 eiro.

 

UZMANĪBU!

Ja pieteikuma apstiprinājumu nesaņemiet 10 darba dienu laikā, lūdzu zvaniet - 29131458