Programma

MANAS BRĪVDIENAS 2017


Šī gada jaunums - VIDEO! Jaunieši katru dienu pavada kopā ar savu mobilo telefonu un fotografē, filmē dažādus savas un citu cilvēku dzīves notikumus. Liksim uzsvaru uz to, lai visas nedēļas spilgtākās emocijas tiktu saglabātas! Apgūsim jaunas lietas par video mākslu, video apstrādi un montāžu - tas mūsdienās ir ļoti svarīgi un vecumam nav nozīmes! Tiks rīkots arī emociju foto konkurss un citas aktivitātes, kas saistītas ar foto! Tāpat arī visiem dalībniekiem tiks nodoti visi nedēļas labākie notikumi, kas fiksēti dinamiskos video.

 

Visas nedēļas garumā kopā aizvadīsim -

1. rīta vingrošanas, kuru laikā ne tikai atmostas organisms, bet arī labais garastāvoklis, tas viss veiksmīgai dienai horeogrāfes Lienes Gravas vadībā,

2. individuālās un grupu nodarbības, kurās apgūsim jaunas iemaņas un gatavosimies noslēguma pasākumam,

3. draudzības apļus - par tradīciju un bērniem ļoti iemīļotu nodarbi kļuvusi šī aktivitāte, kad kopā gan smejamies, gan raudam no prieka, gan saliedējamies un mācamies darboties komandā,

4. meistarklases,

5. tikšanās ar noslēpumainajiem viesiem, dažādiem šovbiznesa pārstāvjiem

6. horeogrāfijas stundas,

7. vokālās nodarbības,

8. foto nodarbības,

9. vakara pastaigas, spēles, atrakcijas un konkursi.

 

Gaidāmas arī citas brīnišķīgas un aizraujošaas un pārsteigumiem pilnas tikšanās, par tradīciju kļuvusi nospēlumaino viesu viesošanās un intriga par to saglabājas visas nedēļas garumā. Iepriekšējos gados esam tikušies gan ar Intaru Busuli, gan Māru Upmani - Holšteinu, Māri Olti un daudzām citām personībām, dalībniekiem šis projekts ir kļuvis par tradīciju un tie turpina to apmeklēt no gada uz gadu un projekta radošā komanda pateicas par uzticību un arī turpmāk gādās, lai MANAS BRĪVDIENAS, būtu neaizmirstamas!

 

 

Galvenais projekta uzdevums ir atklāt jaunus talantus saglabāsies arī šogad, jo tas ir projekta uzdevums, atklāt jaunus talantus un pilnveidot jau esošos, tāpat būs arī sporta aktivitātes, rīta rosmes, ekskursijas, radošās nodarbības, tikšanās ar īpašajiem viesiem, tas būs atkal viens varens piedzīvojums, izbaudīsim visu ko sniedz un piedāvā Dundagas pils un šogad pirmo reizi projekts no pie jūras kempingiem, viesu namiem un citām atpūtas un izklaides vietām pārceļas uz skaistu pili, kur arī visi dalībnieki kopā sagatavos noslēguma pasākumu Dundagas estrādē.

 

 

 

Piesakies un uzzini visus aizraujošos stāstus, iegūstiet jaunus draugus, baudi piedzīvojumus par kuriem dzirdēt gribēs visi!

 

 

 

PIETEIKŠANĀS LĪDZ 10.JŪLIJAM! VIETU SKAITS IEROBEŽOTS! NENOKAVĒ!

Dalības maksa 230.00 eiro.

 

UZMANĪBU!

Ja pieteikuma apstiprinājumu nesaņemiet 10 darba dienu laikā, lūdzu zvaniet - 29131458